Krzysztof Tarasiewicz - terapie kwantowe, niekonwencjonalne metody terapii oparte o inicjowanie zmian w przestrzeni kwantowej człowieka i jego matrycy energetycznej.
     
 
Warsztaty
 

 

Warsztaty

 

Magii Słowiańskiej

 

w 3 dni

 

27-28-29 października 2017r.

 

 

 

Zgłoszenie uczestnictwa przyjmowane są poprzez e-mail na adres terapiedusz@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska.

 

Rezerwacja uczestnictwa w warsztatach nastąpi po przesłaniu bezzwrotnej zaliczki  w wys. 300 zł.

 

Całkowity koszt warsztatów

 2.300 zł

 

Powtórka warsztatów 1.000 zł

 

 

 

Kraków

10 min pieszo od Dworca PKP

 

Noclegi powiązane z miejscem Warsztatów - w pobliżu:

 

http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/hotel/

 

http://www.greenhostel.pl/

 

http://mundohostel.eu/

 

http://euroroom.pl/pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiana informacji zawartej w fotonach światła, które tworzą skomplikowane układy i konfiguracje grup fotonowych, a więc wzorce, jest tym od czego rozpoczyna się proces manifestacji w naszym życiu. Manifestacji wszystkiego. 

 

 

Jeśli niesiemy pomoc innym, działając poprzez manipulację energią i transformację wzorców na poziomie kwantowym, inicjowanie takich zmian wymaga odpowiedzialności, ze wskazaniem przekazania podstawowej wiedzy osobie kierującej się po pomoc. 

 

 

Gdy zainicjujemy zmiany i będą się one manifestować, osoba "potrzebująca" powinna wiedzieć, że jeśli sama nie podtrzyma procesu rozwojowego zmian, problem powróci. Najczęściej powraca pod zmienioną formą i dlatego umysł powinien "coś" wiedzieć, aby zaprzestać sabotażu trwającego procesu zmian.Transformacja wzorca poprzez wprowadzanie innych informacji, których nośnikiem jest intencja, podtrzymywana jest zmianą przekonań i postaw.

Bez zmiany postaw wobec ludzi, otoczenia, świata i samego siebie, cud się nie stanie.

 

Transformacja powinna dotyczyć całości - Ciała, Umysłu i Ducha. 

 

 

Dlatego połączenie podstawowej wiedzy psychologicznej z wiedzą fizyki kwantowej, pozwala wynegocjować z umysłem jego pozwolenie na zmiany. Wiedza ta posłużyć może przyszłym Terapeutom Kwantowym (wszystkim zajmującym się pracą z energiami) na poszerzenie swoich umiejętności, aby móc ją zastosować w swojej praktyce we współpracy z klientami i pacjentami.

 

 

Często wymaga to opieki psychologicznej i kolejnych wizyt, aby móc monitorować zmiany i przeprowadzić umysł przez trudną ścieżkę transformacji przekonań. Umysł nie może i nie powinien spodziewać się tego, że Terapeuta Kwantowy jest Czarodziejem i wykona większość pracy za niego. Dla umysłu lenistwo powinno się w takim kontakcie albo zakończyć, albo powinien wpierw przejść proces psychoterapii z równoległym zdobywaniem wiedzy o tym, że nie on tutaj rządzi, a świadomość. 

  
  © 2017 terapiekwantowe.pl | Tworzenie stron internetowych